Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про вибір проектів підручників для учнів 6 класу

Date: 21 березня 2019 о 09:02, Refreshed 21 березня 2019 о 09:54

ПРОТОКОЛ  № 6

засідання  педагогічної  ради

Кунчанcької  загальноосвітньої  школи  І-ІІ  ступенів

від  18.03.2019  року

Голова:  Н.М. Варнацька

Секретар: В.М. Кондратюк

Присутні: 16  членів  педагогічної ради

Відсутніх:  немає

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про  вибір  проектів  підручників  для  учнів  6  класу  (Доповідає: директор  школи  Н.М. Варнацька)

Слухали:

Директора  школи  Варнацьку Н.М.,  яка  зазначила,  що  відповідно  до  листа  МОН  України  від  28.02.2019  року  № 1/9-107 «Інструктивно-методичні  матеріали  для  здійснення  вибору  закладами  ЗЗСО  проектів  піручників  для 6  класу»  вчителі  історії  та  інформатики  нашої  школи,  які  будуть  викладати  у  2019-2020  навчальному році  у  6  класі  з  11.03.2019  року  ознайомилися  на  вебсайті  Інституту  модернізації  змісту  освіти  з електронними  версіями  підручників  для  6  класу  з  історії  та  інформатики.

Виступили:

Заступник  директора  з  навчально-виховної роботи Семенюк О.П.,  яка  сказала,  що  вчителі  історії  та  інформатики  зробили  свій  вибір  відповідно  до  переліку  підручників  для  6  класу  ЗЗСО,  яким  надається  гриф  «Рекомендовано  Міністерством  освіти  і  науки  України»,  що  видаватимуться  за  кошти  державного  бюджету  у  2019  році,  а  саме:

1.  «Всесвітня  історія.  Історія  України (інтегрований  курс)» - 6 клас (авт. Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В.) – основний.

2. «Всесвітня  історія.  Історія  України (інтегрований  курс)» - 6 клас (авт. Гісем О.В., Гісем О.О.) – альтернатива.

3. «Всесвітня  історія.  Історія  України (інтегрований  курс)» - 6 клас (авт. Мороз П.В.) - альтернатива.

4. «Всесвітня  історія.  Історія  України (інтегрований  курс)» - 6 клас (авт. Бандровський О.Г., Власов В.С.) - альтернатива.

5. «Всесвітня  історія.  Історія  України (інтегрований  курс)» - 6 клас (авт. Голованов С.О.) - альтернатива.

6. «Всесвітня  історія.  Історія  України (інтегрований  курс)» - 6 клас (авт. Гук О.І., Дудар О.В.) - альтернатива.

7. «Інформатика», 6 клас  (авт. Морзе Н.В.,  Барна О.В., Вембер В.П.) – основний.

8. «Інформатика», 6 клас  (авт. Бондаренко О.О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.) – альтернатива.

9. «Інформатика», 6 клас  (авт. Ривкінд Й.А., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.) – альтернатива.

10. «Інформатика», 6 клас  (авт. Коршунова О.В., Завадський І.О.) – альтернатива.

Вирішили:

1. Схвалити вибір проектів підручників для 6 класу, основного та альтерантиви.

2. Оприлюднити протокол засідання педагогічної ради  з  підписами членів  педагогічної  ради,  які  здійснили  безпосередній вибір підручників.

3. Результати вибору-замовлення  проектів підручників оформити в паперовому вигляді та засвідчити підписом керівника.

4. Передати результати вибору-замовлення  на  папері та в  електронному  вигляді до  відділу  освіти.

Голова  педради:                               Н.М. Варнацька

Секретар педаради:                           В.М. Кондратюк

Т.В. Криворук

В.М. Мірецька

Comments:
Only authorized users can leave comments.